Zábavné degustace na svatbách a oslavách


Na základě poptávky a zkušeností z degustací vína v rámci prohlídek města a různých tematických ochutnávek jsme rozšířili nabídku služeb o řízené degustace na svatbách, rodinných i firemních oslavách, v rámci teambuildingových akcí, a podobně.

Vína jsme schopni vybrat a prezentovat buď z nabízeného sortimentu vín na svatbě nebo oslavě, a nebo je přivezeme sami (není problém přivézt i degustační sklenice, džbánky, karafy, a podobně). V případě že je součástí degustace šumivé víno, láhve otevíráme formou sabrage (odseknutí hrdla láhve šavlí). Sabrage je také možné využít například v rámci oslav ke slavnostním přípitkům a podobně.

Prezentujeme hlavně vína od většiny vinařství a vinařů ze Znojemské vinařské podoblasti, jsme schopni a máme zkušenosti i s prezentací vín od vinařů z jiných vinařských podoblastí (Morava i Čechy) i z určitých oblastí ze zahraničí. V okolí Znojma i Brna v rámci této služby s několika hotely a vinárnami úspěšně spolupracujeme.

Informace a vykládání na degustacích sestavujeme na přání a přizpůsobujeme jak pro odborné publikum, tak pro „degustátory“ laiky zábavnou formou.

Cena za řízenou degustaci se odvíjí od počtu osob a podle toho zda na akci zajišťujeme vína, popřípadě sklenice, karafy, džbánky, a podobně:

Do 15 osob z Vašeho sortimentu vín: 1 200Kč + náklady na dopravu
15 – 45 osob z Vašeho sortimentu vín: 2 400Kč + náklady na dopravu
45 – 75 osob z Vašeho sortimentu vín: 3 500Kč + náklady na dopravu
75 – 100 osob z Vašeho sortimentu vín: 5 000Kč + náklady na dopravu

Do 15 osob s výběrem a dovozem vína, případně sklenic apod : 2 000Kč + náklady na dopravu a nákup vín
15 – 45 osob s výběrem a dovozem vína, případně sklenic apod: 3 500Kč + náklady na dopravu a nákup vín
45 – 75 osob s výběrem a dovozem vína, případně sklenic apod: 5 000Kč + náklady na dopravu a nákup vín
75 – 100 osob s výběrem a dovozem vína, případně sklenic apod: 7 000Kč + náklady na dopravu a nákup vín

X