O nás

Firmu BALANCE coffee & wine jsme založili s myšlenkou spojení příjemného s užitečným, konkrétně organizování denních i nočních prohlídek města Znojma zpříjemněných o ochutnávání vín od znojemských vinařů za účasti sommeliera a certifikovaného průvodce. Je to příjemné spojení dvou věcí, díky kterým je město Znojmo stále více vyhledávanou lokalitou - víno a historie města Znojma.

Našim dalším nápadem bylo spojit výběrovou kávu z lokálních i dalších evropských pražíren s naturálními víny. Tento nápad v našich hlavách uzrával velmi dlouho, od začátku této myšlenky uběhla dlouhá doba a náš nápad jsme nejednou zavřeli do šuplíku hlubokého stolu. Za rozvojem a vznikem BALANCE stojíme dva:

FRANTIŠEK s láskou ke kávě a vínu a PEŤA, markeťák s kávovým srdíčkem.

Možná by se dalo říct, že nás spojila právě ta láska k vínu a kávě. Každá naše volná chvíle směřovala mezi šálky a skleničky, a tak není nic k údivu, že se šuplík přece jen znovu otevřel a po roce hledání ideálního místa na kavárnu s vinným barem vznikl BALANCE coffee & wine, navštívit nás můžete na adrese Velká Mikulášská 10/37 .


X