MARTIN FOX – ručně vyráběné parfémy s vůní vína

TRAMINER TONES EDP

TRAMINER TONES EDP
Jedná se o dámský parfém s 25% podílem vonných esencí. Celková kompozice esencí připomíná víno vyrobené z odrůdy Tramín červený. Výroba tohoto parfému úspěšně prošla všemi certifikacemi a zdravotními testy, kterými musí projít každý kosmetický přípravek oficiálně uváděný na trh. Kombinace esencí a jejich množství pečlivě sestavil sommelier a milovník vůní Martin Vajčner. Výroba parfému probíhala v laboratořích firmy Znovín Znojmo, a.s. v Šatově. K zakoupení přes našeho distributora na prodejnách a e-shopu Znovínu Znojmo zde: TRAMINER TONES.

Složení parfému TRAMINER TONES

HLAVA: meruňka, malina
SRDCE: anglická růže, vodní orchidej
TĚLO: vanilka, benzoe


MOSCATEL TONES EDP

MOSCATEL TONES EDP
Jedná se o svěží dámskou citrusovou vůni s 25% podílem vonných esencí. Celková kompozice esencí připomíná vína vyrobená z muškátových odrůd. Jedná se o druhý parfém značky MARTIN FOX, který sestavil Martin Vajčner. K zakoupení přes našeho distributora na prodejnách a e-shopu Znovínu Znojmo zde: MOSCATEL TONES.

Složení parfému MOSCATEL TONES

HLAVA: mandarinka, citron
SRDCE: yuzu, fialka
TĚLO: vanilka


Processed with MOLDIV

OLD VINEYARD ŠOBES EDP
Celková kompozice esencí Vás přenese do samého srdce Národního parku Podyjí, kde leží na úbočí meandru řeky Dyje jedna z nejstarších a nejmalebnějších vinic v Česku. Výjimečné aroma je inspirováno čistou přírodou, svěžím ranním vánkem a energií vyhřátých skal od dopadajícího slunce. Osvěžující dámská i pánská vůně tak představuje únik z moderního světa do malebné i divoké přírody, kde divokost evokuje kořenitost bergamotu a zázvoru, zatímco jemné harmonické tóny ylang-ylang a růžového dřeva vyvolávají v nositeli i okolí klid a harmonii. Svěží i elegantní červený pomeranč vyzdvihuje nezdolnou sílu a sebedůvěru. Kombinace esencí a jejich množství pečlivě sestavil sommelier a milovník vůní Martin Vajčner. K zakoupení přes našeho distributora na prodejnách a e-shopu Znovínu Znojmo zde: OLD VINEYARD ŠOBES.

Složení parfému OLD VINEYARD ŠOBES EDP

HLAVA: červený pomeranč, bergamot
SRDCE: ylang-ylang, zázvor
TĚLO: růžové dřevo

X